Smučarska šola

Prijatelji bele opojnosti,

Smo smučarski klub SK AKADEMIK s 57 letno tradicijo in bogatimi izkušnjami na področju poučevanja alpskega smučanja in nemalo športnikov svetovnega slovesa je pridobilo prve izkušnje na snegu z našimi učitelji in trenerji.
Otrokom in mladini želimo na hiter, strokoven, zabaven in čim cenejši način približati osnovne smučarske in bordarske veščine.

Program smo prilagodili tako zahtevnim smučarjem z izborom mondenih zimsko turističnih centrov kot tudi družinam z ugodno in kvalitetno namestitvijo ter šolo smučanja.

Zavedamo se, da je od kvalitete dela učiteljev in trenerjev smučanja v veliki meri odvisen napredek smučarskega znanja učencev, tečajnikov, zato so pri poučevanju dejavni le usposobljeni kadri z veljavno licenco ZUTS/ISIA/MOU.

Tudi v letošnji sezoni organiziramo poučevanje smučanja in naslednja zimovanja:

Ski opening Obertauern 13.-16.12.2018 (pension)
Tradicionalno zimovanje s šolo smučanja med šolskimi počitnicami 23.2.-2.3.2019 v mondeni Arabbi; 500 km povezanih prog,hotel, apartmaji)
• Spomladanska smuka na ledeniku Kaprun v mesecu marcu in aprilu (kmečki turizem)

Uradne ure

Kersnikova 1 (čajnica Slamič)

Vsak ponedeljek

od 19.00-20.00h